ارسال رایگان با خرید 500 هزارتومان (تا 10 کیلوگرم) به اصفهان و خرید 800 هزارتومان (تا 2 کیلوگرم) به سراسر ایران

پرداخت در محل

بابامیلک امکان این موضوع را فراهم کرده که مشتریان گرامی جهت اطمینان از ارسال کالای صحیح و سالم، پس از ارسال کالا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند. با انتخاب این گزینه کارتخوان سیار ارسال می گردد.

توجه: با توجه به اینکه ارسال و بازگشت کارتخوان مشمول هزینه های پیک میگردد، در صورت انتخاب این گزینه مبلغ 10 هزار تومان به مبلغ کل فاکتور و هزینه پیک اضافه می گردد.

پرداخت کارت به کارت

 با انتخاب این گزینه شماره کارت مربوطه به شما نمایش داده می شود و لازم است پس از ثبت سفارش مبلغ فاکتور را به کارت اعلام شده انتقال دهید. همچنین رسید انتقال را تا زمان تحویل کالا نزد خود نگه دارید.

پرداخت اینترنتی 

کاربران بابامیلک می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

  - شماره کارت   (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  - رمز دوم کارت    (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
   - CVV2     ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
    - تاریخ انقضاء     (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

 در صورتی تمایل به مرجوع کردن کالا، با توجه به شرایط ذکر شده جهت مرجوعی (راهنمای خرید)، مبلغ پرداخت شده ظرف مدت 24 ساعت به شماره کارت مشتری عودت داده می شود.

همچنین در صورت اعلام رضایت مشتری، مبلغ مورد نظر به کیف پول مشتری واریز می شود تا جهت خریدهای آتی از این مبلغ استفاده نماید