ارسال رایگان با خرید 500 هزارتومان (تا 10 کیلوگرم) به اصفهان و خرید 800 هزارتومان (تا 2 کیلوگرم) به سراسر ایران

فروشگاه آنلاین بابامیلک ارائه دهنده انواع محصولات سوپر مارکتی است. ما با تمرکز بر ویژگی های قابل اعتماد بودن، ارائه سرویس های جذاب و تنوع انواع محصولات، در کنار شما خواهیم بود.

فروشگاه آنلاین بابامیلک در سال 1400  توسط یک تیم قدرتمند تاسیس و خدمات خود را ابتدا در شهر اصفهان و اکنون در سرتاسر ایران به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان به عنوان اصلی ترین بخش کسب و کار ما، به دو دسته مصرف کننده نهایی و فروشگاه ها ( سوپرمارکتها، کافی شاپ ها و رستورانها ) تقسیم می شوند و ما افتخار داریم که خدمات جذابی به هر دو بخش ارائه می دهیم. همه مشتریان ما می توانند با خیال راحت محصولاتی با بهترین ویژگی ها ( قیمت، تاریخ و اصالت کالا) را از فروشگاه تهیه و در سریع ترین زمان تحویل بگیرند.

از اینکه بخشی از زنجیره تامین در  صنعت مواد غذایی، شوینده و بهداشتی ایران هستیم، بسیار خرسندیم  و امیدواریم از محصولات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها به شما لذت می‌‌بریم، لذت ببرید.

اگر سوال یا نظری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

همچنین در صورت تمایل به دریافت نمایندگی از مجموعه بابامیلک می توانید از طریق لینک زیر، شرایط مورد نظر را مطالعه و درخواست خود را اعلام نمایید

شرایط دریافت نمایندگی